W czwartek 22 lutego klasy 2a i 3a po raz kolejny odbyły ćwiczenia w jednostce wojskowej w Świętoszowie. Uczniowie mieli zajęcia z taktyki i pierwszej pomocy oraz odbyli szkolenie strzeleckie z wykorzystaniem symulatora Śnieżnik.

-
2a i 3a w Świętoszowie!
1480 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1398 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1347 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1327 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1345 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1376 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1427 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1459 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1431 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1463 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1451 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1457 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1421 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1494 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1431 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1388 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1421 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1439 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1458 visits
-
2a i 3a w Świętoszowie!
1563 visits
